ZÁKLADNÉ HODNOTY 

Váš úspech závisí vždy aj od našich služieb! A my chceme aby ste boli úspešní! Preto vám ponúkame rýchlu a najlepšiu kvalitu za perfektnú cenu!

KVALITA

100%

Pri každej zákazke si zakladáme na spoľahlivosti a odbornosti. To nás predurčuje vytvárať kreatívnu a kvalitnú prácu. Každý návrh je jedinečný. Technológie, ktoré používame, nám v tom pomáhajú. Od začiatku až po koniec – od prípravy cez samotnú tlač až po prepravu a doručenie. Vysoká kvalita používaných materiálov, ktoré si môžete samozrejme vybrať, zaisťujú nielen stopercentný výsledný efekt, ale aj trvácnosť.

Ide nám najmä o zákazníka a jeho spokojnosť. Prostredníctvom tímu ľudí, spolupráce s klientom, odhodlanosti a najmä vďaka špičkovým a najmodernejším technológiám máme množstvo pozitívnych spätných väzieb od našich klientov. Konkurencia a postavenie na trhu nás zaväzujú k dodržiavaniu najvyšších kvalitatívnych štandardov

RÝCHLOSŤ

100%

Nemusíte čakať, sme tu pre vás. Poskytneme vám čo budete potrebovať. Vypočujeme si požiadavky, spoločne sa zamyslíme nad ich realizáciou a navrhneme riešenie. Po prezretí nátlačku, ktorý vám poskytne predstavu o skutočnej farebnosti produktu, môžeme okamžite pristúpiť k tlači a konečným úpravám (laminovanie, výsek, šitie…).

Vďaka perfektnému logistickému riešeniu našich zákaziek vieme bez problémov okamžite zabaliť a expresne doručiť materiály domov či do firmy. Ak treba tak “just-in-time”. Využívame adresný a neadresný mailing v spolupráci so Slovenskou poštou a alternatívnymi doručovateľmi. Veľmi dobre vieme, že váš čas je drahý!

CENA

50%

Všetko závisí od vás! Rozhodli ste sa pre netradičné originálne návrhy na špičkových materiáloch, alebo potrebujete jednoduchý nápad zrealizovať s úsporou? Samozrejme, náš tím poradí a optimálne nastaví cenu, ktorá sa vám zapáči. Je zaručene lepšia ako by ste čakali. Rovnako ako naše služby, aj nastavenie kalkulácie je expresné a jednoduché.

Kalkuláciu máte hotovú takmer ihneď, stačí komunikovať s našimi odborníkmi. V rámci spoločnosti poskytujeme radu výhod a zliav pre nových i verných zákazníkov. Pre tých, ktorí sa k nám pravidelne vracajú máme navyše rôzne benefity formou zliav na najšpičkovejšie materiály, efektívnu tlač, výtlačky navyše…

Untitled-2

Pracujeme na najmodernejších technológiách pre tlač a tvorbu polygrafických výrobkov. CTP zariadenia, tlačové a knihárske stroje… Aj vďaka neustálym investíciám do špičkovej technológie sme vysoko konkurencieschopní. Inovatívne a vyspelé technológie vám zaručia kvalitu a spokojnosť. Zabezpečujeme maloformátovú aj veľkoplošnú tlač, a to digitálnou aj ofsetovou technológiou s veľkou škálou potláčateľných materiálov.

nasi_ludia

V spoločnosti pracuje tím mladých, flexibilných a najmä tvorivých grafikov, tlačiarov a knihárov. Neustále rozvíjajú svoje schopnosti v oblasti grafiky, tlače a spracovania, napomáhajú budovať prostredie celej firmy. Ich spoločné úsilie prinieslo množstvo verných klientov a aj radu ocenení. A čo je najdôležitejšie – rešpektujú špecifické potreby a požiadavky každého klienta.

Untitled-3

Služby našej spoločnosti sú zárukou profesionálneho servisu. Ponúkame širokú paletu služieb a doplnkového servisu v oblasti polygrafie a reklamy. Môžete sa na nás spoľahnúť od grafického návrhu až po konečné spracovanie a doručenie. Vyrobíme vám vizitky, oznámenia, brožúrky, katalógy, plagáty, bannery a iné propagačné tlačoviny. S našimi technológiami vyhotovíme všetko rýchlo a kvalitne.