TECHNOLÓGIE

Vyrobíme vizitky, pozvánky, oznámenia, poštové obálky, letáky, plagáty a iné propagačné materiály. Všetko viažeme väzbami rôznych druhov. Na našich profesionálnych tlačiarenských strojoch vám všetko vyhotovíme za extra krátky čas. Plnofarebne, čiernobielo, aj v malom náklade už od 1 ks.

Príprava, návrh, grafika, dizajn. Korekcia a preflight. Zabezpečíme štartovaciu fázu. Na základe vašich požiadaviek všetko pripravíme. Samozrejmosťou je nátlačok, ktorý vám poskytne predstavu o skutočnej farebnosti produktu. Ak budete spokojný, odsúhlasíte návrh a my pokračujeme v realizácii. Naša technika umožňuje minimalizovať produkčný čas a zabezpečuje maximálnu kvalitu.

Heidelberg SX 74-5-P+L

Tento 5-farebný ofsetový tlačový stroj s lakovacím systémom a vysokým vykladačom, prednastaviteľný na obojstrannú tlač,
nám umožňuje v krátkom čase od zadania realizovať tlač v maximálnej kvalite za krátky čas potrebný na tlačovú prípravu a tlač samotnú.

Ak ste s návrhom spokojní, môžeme tlačiť! Naše ofsetové a digitálne tlačové stroje vám zabezpečia vysokokvalitné výstupy a optimálne riešenie pre každú špecifickú zákazku. Využívame hárkovú ofsetovú tlač, digitálnu tlač nízkonákladových zákazok a nechýba ani veľkoplošná digitálna tlač.

„Služby našej spoločnosti sú zárukou profesionálneho servisu. Ponúkame širokú paletu služieb a doplnkového servisu v oblasti polygrafie a reklamy. Môžete sa na nás spoľahnúť od grafického návrhu až po konečné spracovanie a doručenie.”

Viera CAPÁKOVÁ, project manager

Po tlači ešte nebalíme. Konečné spracovanie vašich produktov sa vyznačuje maximálnou presnosťou a citlivosťou s dôrazom na výstupnú finalizáciu a kontrolu výrobku. Je potrebné ešte zabezpečiť povrchové úpravy ako lakovanie, laminovanie, ražbu, niekedy skladanie, bigovanie, výsek, šitie, špirálovanie či lepenie…

Po úplnom doladení vašich produktov rýchlo a flexibilne pristupujeme k samotnému baleniu a expedícii. Samozrejmosťou sú distribúcie podľa rozdeľovníkov s krátkymi dodacími lehotami. Vaša zákazka tak bude nielen rýchlo spracovaná, ale aj doručená. Aby ste ju vy mohli bezstarostne už len prevziať a využívať.

„perfektná logistika v rámci celej Európskej únie”

… kde dodávame?

Slovensko
Realizujeme návrhy a tlač pre klientov z celého Slovenska. Spokojní zákazníci sú našou najlepšou reklamou. Vďaka perfektnej logistike a spolupráci s distribučnými spoločnosťami doručíme vašu objednávku včas kdekoľvek ste.

Česko
Strategická poloha prihraničného kraja, v ktorom sídlime, nám umožňuje úspešne a efektívne poskytnúť naše služby aj pre susedov v Českej republike. Tlač kníh, propagačných materiálov, etikiet a mnohých ďalších printových výstupov má značku CORETA aj v tejto krajine.

Rakúsko
Polygrafické a reklamné spoločnosti samozrejme existujú aj v krajine akou je Rakúsko. To nám ale nebráni, aby sme sa na tento trh pretlačili i my. Skúsenosti, kvalitné technológie a logistické zabezpečenie nám to umožňujú a klienti v tejto krajine ich využívajú.

Nemecko
Nemecko je pre Slovensko partnerom, vďaka ktorému náš trh funguje o niečo lepšie. Pri zmienke o tejto krajine sa nám nevybavia len známe značky áut, ale aj široké spektrum možností pre realizáciu nášho podnikania. Keď sme si to uvedomili, začali sme naše tlačoviny ponúkať aj tu.