Obchodný tím

Prostredníctvom tímu ľudí, spolupráce s klientom, odhodlanosti a najmä vďaka špičkovým a najmodernejším technológiám máme množstvo pozitívnych spätných väzieb od našich klientov. Konkurencia a postavenie na trhu nás zaväzujú k dodržiavaniu najvyšších kvalitatívnych štandardov.

Ján Ruman
ceo&founder

…pôsobí v oblasti polygrafie 19 rokov: „Odovzdať kvalitne odvedenú službu pre klientov a vytvárať príjemné pracovné prostredie.”

Všetci
máme
dlhodobé
skúsenosti

Záleží na spolupráci. CORETA je spoločnosť, ktorá od svojho vzniku neustále zvyšuje počet zamestnancov – odborníkov v oblasti polygrafie, reklamy a dizajnu – a rozvíja silný a kreatívny profesionálny tím. Sebamotivácia a nadšenie pre prácu, tvorivosť a obchod, dlhoročné skúsenosti, flexibilita a záujem o tímovú spoluprácu – to sú len niektoré vlastnosti, ktoré máme, aby sme maximálne naplnili vaše očakávania.

Naši zamestnanci sa zapájajú do inovačných, rekvalifikačných a integrovaných programov. Samozrejmosťou sú teoretické a bohaté praktické poznatky pre komplexnú analýzu problémov a vývojových trendov v oblasti.

Profi Team

Ing. Helena Briestenská
obchodný zástupca

+421 910 551 111

briestenska@coreta.sk

Ing. Miloš Ďuriš
obchodný zástupca

+421 910 868 111

duris@coreta.sk