PORTFÓLIO

Vyrobíme vizitky, pozvánky, oznámenia, poštové obálky, letáky, plagáty a iné propagačné materiály. Všetko viažeme väzbami rôznych druhov. Na našich profesionálnych tlačiarenských strojoch vám všetko vyhotovíme za extra krátky čas. Plnofarebne, čiernobielo, aj v malom náklade už od 1 ks.

pro business

Kompletný servis a spracovanie pre malé aj veľké firmy, organizácie, oblasť verejnej správy…

Všetko pre VÁŠ BUSINESS!

VEĽKOFORMÁT

Nespoliehajte sa len na internet a médiá! Dajte o sebe vedieť aj plagátmi, citylightmi, bannermi po meste! Profesionálna tlač plagátov s kvalitnými živými farbami. Cenovo výhodná tlač aj pri nižších odberoch. Samozrejme môžeme spracovať originálny grafický návrh.

ETIKETY

Dajte o sebe vedieť etiketou! Nami navrhované a vyrábané etikety rôznych druhov, rozmerov, tvarov a materiálov sú perfektnou reklamou pre biznis. Kvalita materiálov je kvôli životnosti a trvácnosti samozrejmosťou.

A kedykoľvek potrebujete, zabezpečíme dotlač.

KNIHY

Ukážte svoje dielo všetkým! Vytlačíme vám knihy aj v malých nákladoch s možnou dotlačou. Kvalita ofsetu zaručená. Rýchle dodanie kdekoľvek v rámci Európskej únie. Knihárske spracovanie rôznymi technikami podľa vášho výberu (šité, lepené, tvrdé, aj atypické knižné väzby).

NÍZKONÁKLADOVÉ TLAČOVINY

Vyrobíme vizitky, pozvánky, oznámenia, poštové obálky, letáky, plagáty a iné propagačné materiály. Všetko viažeme väzbami rôznych druhov. Na našich profesionálnych tlačiarenských strojoch vám všetko vyhotovíme za extra krátky čas. Plnofarebne, čiernobielo, aj v malom náklade už od 1 ks.

ČASOPISY, KATALÓGY, BROŽÚRY

Budú pôsobiť moderne a elegantne! Nechajte si navrhnúť a vytlačiť časopisy u nás. Flexibilná tlač už od 1 ks, živé farby a perfektná kvalita. Široká škála druhov papiera, voľba počtu strán, formátov, šité, lepené, špirálové…

HOSPODÁRSKE TLAČOVINY

Hlavičkový papier, samoprepisovacie bloky, zmluvy, skladové štítky, výdajky, farebné alebo čiernobiele – aj tu si môžete vybrať! Vytvoríme Vám katalóg produktov či služieb, vytlačíme príručky, návody, manuály. V rôznych formátoch, za výbornú cenu!