O NÁS

Naša kvalita vychádza z našich skúseností a profesionálnej techniky.

Spoločnosť CORETA vznikla v roku 2007 transformáciou zo živnosti Ján Ruman COREX, pôsobiacej v polygrafii od roku 1999.Našim zákazníkom ponúkame prvotriedne polygrafické a reklamné služby.Každá zákazka je pre nás výzvou – venujeme jej maximálnu pozornosť, aby sme splnili želania a predstavy každého jedného klienta. Pomôžeme vybrať to čo potrebujete. Odporučíme najvhodnejšie materiály,postaráme sa o grafiku, dizajn a tlač. Vaša objednávka bude vybavená a vyexpedovaná k spokojnosti.Zverte nám Vaše predstavy, my ich zmeníme na skutočnosť. Sme spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

O NÁS

NAŠA KVALITA VYCHÁDZA Z PROFESIONÁLNEJ SKÚSENOSTI A MODERNEJ TECHNIKY

„Ku každej zákazke pristupujeme
spoľahlivo a odborne.”

Ján RUMAN, CEO&Founder

HISTÓRIA

SPOLOČNOSTI

V roku 1999 založil Ján Ruman svoju živnosť s názvom COREX. Venoval sa obchodnej činnosti v oblasti reklamy a polygrafie. V roku 2002 sa usadil v Predmieri, neďaleko Bytče, investoval do prvého jednofarebného ofsetového stroja Romayor 314 a začal zamestnávať ľudí. Počas nasledujúcich rokov neustále rozvíjal technické vybavenie svojej spoločnosti a rozširoval ponuku. Širšie spektrum služieb prinieslo viac zákazníkov a ešte intenzívnejšiu snahu budovať biznis k ich spokojnosti. Z COREXu v roku 2007 vznikla spoločnosť CORETA, s. r. o.

1999


2015

„V roku 2002 sme sa usadili v Predmieri, neďaleko Bytče a investovali sme do prvého jednofarebného ofsetového stroja Romayor 314.”


„Z COREXu v roku 2007 vzniká spoločnosť CORETA, s. r. o. ”

„Technológie sa ďalej zlepšovali, efektívnosť a kvalita boli zaručené.”


„Rok 2014 bol pre spoločnosť veľmi dôležitý – obstaralo sa päťfarebné zariadenie s disperznou lakovacou vežou s množstvom technických plusov.”

Jej sídlom sa stali strategicky a logisticky výhodnejšie priestory v meste Bytča. Technológie sa ďalej zlepšovali, efektívnosť a kvalita boli zaručené. Každý rok sa zvyšoval počet spokojných klientov, rástla kvalita technológií a skúsenosť celej firmy. Rok 2014 bol pre spoločnosť veľmi dôležitý – obstaralo sa päťfarebné zariadenie s disperznou lakovacou vežou s množstvom technických plusov.

V súčasnosti má viac ako tucet zamestnancov, špičkové stroje pre prípravu tlače, tlač a knihárske spracovanie. Má množstvo spokojných klientov a čo je dôležité – na kvalitu dohliada skúsený tím profesionálov, ktorí rastú spolu s firmou.