NAŠI KLIENTI

…štúdiá – vydavateľstvá, potravinársky priemysel, textilný priemysel, verejná správa, petrochemický priemysel, automobilový priemysel, finančný sektor, farmaceutický priemysel…

 

„S tlačiarňou spolupracujeme viac ako desať rokov. Šesťdesiat knižných titulov z nášho vydavateľstva, rôznych žánrov od beletrie po obrazové publikácie, uzrelo svetlo sveta práve u nich. Precízna práca, kvalitná tlač, profesionálny prístup k zákazníkom, kompletný servis, ale aj vynikajúce ľudské vzťahy, to je naša dlhoročná skúsenosť.”
“Kvalitná tlač, dodržiavanie dohodnutých termínov dodania, priaznivé ceny. Toto sú hlavné dôvody našej dlhoročnej spolupráce s touto tlačiarňou.”
„… tlačíme už pár rokov radi a veľa. Nikdy nás nesklamali, aj keď nás tlačil čas, ani keď náš malý náklad nebol veľkým biznisom. Ak nájdete akýkoľvek propagačný materiál kultúrneho centra Stanica Žilina-Záriečie, galérie Plusmínusnula alebo rekonštruovanej Novej synagógy/ kunsthalle Žilina, môžete si byť istí, že vyšiel práve z tejto tlačiarne.”
„Naša spoločnosť vyrába a predáva exkluzívne kalendáre, katalógy, pohľadnice, blahoželania, pozdravy a novoročenky pre európsky a americký trh. Dôraz na kvalitu a flexibilitu pri náročnom výrobnom procese je u nás maximálny. Preto časť výrobného procesu – tlač hárkov – realizujeme v spolupráci s tlačiarňou CORETA.”
„S tlačiarňou Coreta spoločnosť ADELI spolupracuje dlhodobo pri tlači našich katalógov, letákov a ďalších firemných materiálov. Bezchybne spĺňajú naše nároky na kvalitu a rýchlosť služieb i náročnejšie špeciálne požiadavky. Okrem toho prejavili aj pochopenie pre našu charitatívnu organizáciu, ktorej pravidelne bezplatne každoročne tlačia katalógy na Charitatívny aukčný salón ADELI. Služby tejto tlačiarne môžeme bez výhrad odporučiť.“